категорії: репортаж

ZSUF День Народження

 

Вчора відомий тернопільський гурт ZSUF відсвяткував своє День Народження. Дійство відбулось в арт-барі Коза.

Винуватців свята в той вечір вітали друзі-музиканти. Зокрема, відіграли святкову програму і гурт Неймлес, і Зелені Сестри, і Electrostatic Death.

Допомагали створювати атмосферу свята і ді-джеї: Ротман(Тернопіль), Амістад(Дніпропетровськ), Данко(Львів) та інші.

Виступ іменинників розпочався далеко за північ. Словом, всяткували цілу ніц і аж до рання. Файно було. Тож хай так і далі буде! Як то кажуть "творческих и всяческих!". З днем Народження, ZSUFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ІНФО:

Гурт ZSUF існує з весни 2001 року, хоча з’явився він не на порожньому місці.

Ще у 1998 році у Тернополі виникла химерна арт-формація "Відірвані від опалення" , яка обєднала тих,кому набридли і ґрандж, і альтернатива, і штампова рок-музика взагалі. На їх уламках двоє молодих людей Олександр Ротман та Сергій Василишин утворили ZSUF – безкінечні домашні репетиції і сейшини, надпродуктивний гоум-тейпінґ(близько 50 касетних альбомів за неповний рік) – вільного часу було досить, бо ніхто тоді не працював(декласовані марґінали перебивалися випадковими заробітками, часто – не зовсім законними).

Музичні експеременти та інтереси  простягаються від індастріелу і нойзу до психоделії і різноманітної експерементальної електроніки, з активним залученням відео-арту, різноманітних перфоменсів та інсталяцій.

Гурт ZSUF учасник фестивалів Рейвах,Некрополіс, Шешори, Kvitnu,JPEG, Форт-Місія та інших.

Вибрані альбоми ZSUF – Гамселить(2002), На Ялті(2002), Тіні забутих предків(2003), The Best Of Your Primitive Flavor(2004), Глухі прозріють(2005), Pornono(2006), Volt (2008).

На сьогодні ZSUF це:

Сергій "Вася Пункер" Василишин(вокал,лірика,семпли, концепт-арт),

Богдан Супронюк(цимбали-дісторшн, дримба,діджереду),

Володимир "Соніч" Сонічєв(бас,синтезатори,каос),

Андрій "Фрікі" Меренко( синтезатори, нойс, ді-джей, скретч).

 День народження ZSUFФрікі(ZSUF)Зелені СестриZSUFДень народження ZSUF